|
Stichting "Help mij leven" |
|
|
|
Mei 2008
Straatkinderen in Brazilië leveren dagelijks een strijd op leven en dood. Stichting 'Help mij leven' biedt deze kinderen een toekomst, door het werk van de Braziliaanse organisaties REMER en Sparta te steunen.
Uit de brief van Robert Smits:
Zoals jullie waarschijnlijk gelezen hebben in de laatste nieuwsbrief hebben wij ons pand aan de Rua da América geheel 100% opgeknapt. Daar zit nu een algemeen kantoor in voor het werk dat in Rio de Janeiro gebeurt. Verder gaat het een soort jeugdhostel worden voor buitenlands bezoek. Wij sturen zovaak mensen door naar goedkope hotels waarom niet in dit pand om zo geld te verdienen voor het werk in Rio. Wij zien heel veel mogelijkheden. Om dit te openen ontbreken nog een aantal zaken, waaronder: fornuis, bedden, Air conditioning, beddengoed en kasten, keukenkast en spullen.
We hebben dit project van Stichting “Help mij leven” ondersteund met Euro 2800,-
Reactie (oktober 2008)
In juni ontvingen wij weer een prachtige gift van jullie van 2800 euro. Namens 'Help mij leven' maar vooral namens de medewerkers en kinderen in Brazilië wil ik jullie daarvoor enorm bedanken.
Ik ben een paar weken geleden zelf weer in Brazilië geweest en was wederom onder de indruk van de omstandigheden waarin REMER moet werken en de resultaten die ze toch weten te behalen. Ik heb een foto bijgevoegd van het enkele jaren geleden door jullie gefinancierde volkswagenbusje, dat intensief wordt gebruikt!

|